Dotykovo ovládaný kiosk

Zabudnite na fyzickú tabuľu plnú neprehľadných papierov, ktorú musíte aj tak každodenne ručne aktualizovať. Nainštalujte do vestibulu náš kiosk (dotykovú obrazovku), ktorý bude zobrazovať obsah z Vašej webovej stránky. Či už sú to novinky, kalendár alebo zverejňovanie, všetko je v ňom okamžite dostupné.

Moderné obce kiosk

Kľúčové vlastnosti

Dotyková obrazovka

Občan môže prezerať pomocou dotykovej obrazovky, môže čítať novinky, prezerať zverejnené PDFká alebo listovať kalendár.

Plne prepojené a bezobslužné

Kiosk sa nám naplní obsahom z Vašej stránky, nemusíte ho nijak aktualizovať, vždy zobrazuje všetok obsah, ktorý máte na stránke.

Wifi alebo 4G

Podľa Vašej preferencie Vám dodáme Wifi alebo 4G verziu kiosku. Ak nemáte k dispozícii Wifi pripojenie, dodáme kiosk s vlastným pripojením na internet.

Kiosk je 100% ušitý na mieru samosprávam

Dotyková obrazovka obsahuje integrovaný minipočítač, ktorý používa vlastný systém a špeciálne upravenú verziu stránky pre dotykové obrazovky. Požiadavky na prevádzku sú minimálne, len zapojíte do elektrickej zásuvky a kiosk funguje.

Čo môže Váš kiosk zobrazovať?

Moderné obce kiosk

Aktuality a rýchle správy

Základným prvkom sú novinky a rýchle správy z Vašej stránky. Z verzii upravenej na dotykovú obrazovku si ich môže občan pohodlne prehliadať, vrátane ich kompletného obsahu, videa, galérii alebo priložených súborov.

Kalendár udalostí

Kiosk dokáže zobrazovať aj kalendár, znova v upravenej verzii na dotykovú obrazovku. Môžete si tiež navoliť viac spôsobov zobrazenia udalostí, podobne ako na webovej stránke.

Moderné obce kiosk

Moderné obce kiosk

Zverejňovanie

Kľúčovým prvkom je zobrazovanie súborov z modulu zverejňovania (faktúry, zmluvy, atď.) Občan si môže prechádzať rôzne kategórie, vyhľadávať podľa rôznych parametrov alebo listovať PDF súbory. Kiosk teda úplne nahradí fyzickú úradnú tabuľu.