Mobilné aplikácie pre vašu obec alebo mesto.

Mobilné aplikácie nahradia obecný rozhlas, sms alebo mailového informátora. Sú pre obec úplne bezobslušné, samé sa naplnia obsahom z webu a samé začnú občanov notifikovať o novinkách a udalostiach. Viac ako 80% ľudi preferuje mobilný telefón pred počítačom. Zachyťte tento trend a komunikujte s nimi modernou a reprezentatívnou formou… Buďte s nami moderní a smart…

Kľúčové vlastnosti mobilných aplikácií ModernéObce.sk

Aplikácia od začiatku ušitá len pre vaše mesto

V Google Play alebo Apple Store Vám publikujeme vašu vlastnú aplikáciu (nie spojenú pre 10 obcí) s menom vašej obce alebo mesta, napr „Devínska Nová Ves“.

Plne prepojené a bezobslužné

Aplikácie sú plne prepojené s vašou webovou stránkou a nevyžadujú si preto žiadnu údržbu. Všetok obsah sa Vám prenesie z webovej stránky do aplikácii. Spravujte všetko len na jednom mieste a za minimálny čas.

Inovatívne cloudové riešenie

Všetky aktualizácie a vylepšenia dostávať hneď a zadarmo. Aplikácie kontinuálne vylepšujeme, aby držali krok s dobou a prípadnou legislatívou.

Jednoduchá správa obsahu aplikácií

Mobilné aplikácie nemajú žiadnu oddelenú správu obsahu. Stačí Vám udržiavať svoju web stránku v projekte ModernéObce.sk a aplikácia sa sama naplní obsahom. Sama si stiahne novinky, kalendár, lokality atď… A naopak pošle späť do stránky napr. podnety od občanov. Takto sa minimalizuje obsluha aplikácií na možné minimum.

Ako budú vaše mobilné aplikácie vyzerať?

Moderný dizajn, ktorý sa prispôsobí

Aplikácie sme nadizajnovali na štýl moderných informačných portálov, ako napr. CNN, FoxNews alebo slovenského Aktuality.sk. Aplikácie sa prispôsobia prostrediu mobilného telefónu a nastavia si sami tmavú tému, sk si to užívateľ praje.

Dynamická úvodná stránka

Hneď po otvorení sa občan dostane na dynamickú úvodnú stránku aplikácie, ktorá zobrazuje posledné novinky, výber z kalendára, prípadne ďalšie spravodajstvo a bannery. Ovládať aplikáciu dokáže aj pomocou gest posúvaním obrazovky do prava a do ľava.

Informácie pre občanov vo vrecku

Aplikácia vie sama vyhodnotiť, ako a kedy má občanov upozorniť na novinky ktoré ste publikovali. Robí to tak, aby to nebolo príliš rušivé, ale na druhej strane aby ich udržala informovaných. Občania si tiež môžu nastaviť na aké informácie ich má aplikácia upozorňovať.

Ako Vám mobilné aplikácie pomôžu komunikovať s občanmi?

Push notifikácie

Náhrada SMS, ktorá je krajšia a hlavne je zadarmo. Okrem toho si občania vedia sami nastaviť, aké notifikácie chcú dostávať a aké nie.

Podnet pre starostu

Občania môžu priamo v aplikácii zastať podnet pre starostu aj s fotografiou z mobilu a GPS súradnicami, aby mohla samospráva ľahko identifikovať lokalitu.

Ankety a formuláre

Občania môžu pomocou aplikácií hlasovať v anketách ktoré ste vytvorili alebo vyplniť formuláre ktoré sa tiež importujú z webovej stránky.

Kontaktné formuláre

Ktoré si môžete rozdeliť do rôznych sekcii, napr. „Matrika“, „Starosta“, „Nahlasovanie kriminality“ a podobne, úplne bez obmedzení.

Občianska diskusia

Ak máte záujem, nechajte občanov diskutovať o článkoch a novinkách. Operatívne môžete diskusie aktivovať a deaktivovať.

Sledujte výkonnosť appiek

Sledujte čo občanov najviac zaujíma, na čo reagujú a podľa toho prispôsobte obsah appky, tak aby ste im čo najviac vyhoveli.

A čo ešte aplikácie dokážu?

Aktuality a novinky

Aktuálne informácie formou noviniek spolu s foto a video galériami, súbormi a komentármi, ktoré sa samozrejme automaticky importujú z vašej webovej stránky.

Kalendár udalostí

Udalosti mesta s možnosťou upozornení na obľúbené podujatia podľa preferencie očana, samozrejme s automatickým importom z webovej stránky.

TOP10 mesta alebo obce

Top atrakcie mesta alebo obce zoradené v prehľadnom zozname. Môžete použiť pre kultúrne pamiatky, zaujímavé miesta, alebo hocijaké iné lokality ktoré chcete prezentovať.

Sprievodcovia mestom

Možnosť nadefinovať rôznych sprievodcov mestom s podrobnými bodmi, fotografiami a mapovými podkladmi pre lepšiu orientáciou návštevníkov a turistov.

Dôležité miesta

Pre lepšiu orientáciou návštevníkov a turistov je možné definovať dôležité miesta ako napr. polícia, nemocnice, informačné centrum, toalety a podobne.

Textové podstránky

Okrem iného obsahu aplikácia naimportuje aj kompletný textový obsah vašej webovej stránky a zobrazuje ho prehľadne tak aby bol dobre čitateľný na mobile.

Vysielanie regionálnej TV

Možnosť priamo v appke prehrávať online stream regionálnych televízií..

Kontakty a informácie

Rýchle kontakty na mesto alebo obec s možnosťou zaslať otázku samospráve.

SSL Encryption

Nebojte sa o bezpečnosť. Všetky naše stránky vrátane administrácie používajú SSL kryptovanie. Tak ako to prikazuje vyhláška.

Okamžitý preklad

Netrápte sa s prekladom do angličtiny ktorý Vám prikazuje vyhláška. Všetok obsah stránky máte okamžite preložený do 8 jazykov.