Recenzie a klienti

Prečítajte si čo o našom projekte hovoria naši klienti. V spodnej časti stránky nájdete aj zoznam našich klientov.

loader-image

Monika Debnárová

Mestská časť BA Devínska Nová Ves

Vďaka projektu moderné obce sa nám podarilo vytvoriť pre našu mestskú časť kvalitnú webstránku, ktorá naplnila naše predstavy o tom, ako má skutočne atraktívna webstránka vyzerať. Vďaka množstvu funkcií sa nám podarilo v krátkej dobe doplniť obsahovo náš web aj o nové informácie. To vzbudilo záujem našich obyvateľov a počet návštevníkov stránky sa nám za krátku dobu (necelé tri mesiace) zvýšil trojnásobne a stále stúpa. Návštevníci našej web stránky veľmi pozitívne hodnotia jej prehľadnosť, množstvo nových funkcií a veľký úspech má aj kalendár podujatí. Veľmi sa mi páči sekcia venovaná Top lokalitám, nakoľko nám pútavým spôsobom umožnila spropagaovať našu mestskú časť aj s jej atrakciami. Z vlastnej skúsenosti môžem potvrdiť, že redakčný systém stránok je vďaka svojej jednoduchosti vhodný aj pre začiatočníkov a pokiaľ sme potrebovali akúkoľvek novú funkciu doplniť, administrátori naše požiadavky vždy obratom vyriešili k našej spokojnosti. Výhodou je, že nám v administrácii neustále pribúdajú nové funkcie, vďaka čomu naša stránka nestagnuje vo vývoji a obyvatelia sa môžu tešiť z kvalitných služieb.

Tomáš Gríger

Mesto Handlová

Jednou z priorít mesta Handlová v roku 2020 bolo po 17 rokoch zriadenie nového webového sídla. Návrh webového sídla od Moderných obcí sme si vybrali na základe cenovej dostupnosti, funkčného moderného dizajnu a jednoduchosti administratívneho rozhrania. Samotný prechod na nové webové sídlo prebehol plynulo, bez akýchkoľvek technických problémov a obyvatelia mesta dlhoočakávanú zmenu privítali. Naše otázky a pripomienky boli a sú vždy promptne vyriešené, poväčšine na počkanie. Ako väčšie mesto sme pri zavádzaní webového sídla mali aj niekoľko špeciálnych požiadaviek na nové funkcie, ktoré boli na objednávku doprogramované do systému. Za najväčšie pozitívum Moderných obcí v našom prípade však považujeme ústretovosť pri riešení problémov, ktoré vznikali na našej strane a vyžadovali si okamžitú reakciu, často i ústupky a kompromisy zo strany Moderných obcí, v záujme toho, aby boli dodržané termíny a naša nová webstránka bez prerušenia slúžila verejnosti. Na základe našich pozitívnych skúseností momentálne plánujeme aj zriadenie eShopu na webovom sídle mesta rozšírenie našich komunikačných kanálov o mobilnú appku Moderných obcí.

Radoslav Ťapušík

Obec Alekšince

Obec Alekšince už dlhšiu dobu zvažovala obnovu obecnej webovej stránky. Tento náš zámer vyriešil projekt moderneobce.sk, kde je komplexne vyriešené informovanie našich obyvateľov ako aj zverejňovanie potrebných informácií slúžiacich pre nás všetkých Alekšinčanov. Dôležitou vecou je komunikácia medzi poskytovateľom služby a užívateľom v čom vidím veľké plus nakoľko rýchle reagujú na podnety zo stany nás užívateľov. Verím, že moderneobce.sk bolo jedno z tých lepších našich rozhodnutí… Po pár mesiacoch spolupráce sme nadmieru spokojní. Pripravili nám riešenia na mieru, ktoré naďalej rozširujeme a plánujeme pokračovať vo vývoji. Oceňujeme pridávanie nových funkcionalít, ktoré sú implementované celoplošne.

Lukáš Dubec

Technické služby mesta Svidník

2 mesiace sme hľadali dodávateľa na tvorbu webovej stránky pre mestskú spoločnosť. Hľadali sme jednoduchý redakčný systém, príjemnú grafiku a splnenie všetkých zákonných požiadaviek. Narazil som na projekt moderneobce.sk. Od prvého momentu, keď sme dostali prvú vizualizáciu som vedel, že je to to pravé čo sme hľadali. Som netrpezlivý človek, preto som veľmi milo prekvapený, ako rýchlo som dostal odpovede na všetky moje otázky. Ďakujem a určite odporúčam ďalším, aby dostali peknú, modernú, funkčnú webovú stránku s top servisom okolo toho.

Viliam Micheľ

Obec Rudinka

Pred tým ako som sa rozhodol, mal som ponuky od všetkých väčších poskytovateľv v SR. Vychádza mi to tak, že Moderné Obce robia to čo všetci ostatní, len teda reálne zhruba za štvrtinu ceny konkurencie. Okrem toho sa mi zdá subjektívne celé riešenie „modernejšie“, bol preto spočiatku trošku skeptický, či tam nebude nejaká zrada. Všetko ale dodali ako slúbili a už je celý systém v prevádzke. Mobilné appky u nás v podstate úplne nahradili obecný rozhlas. Ďakujeme.

Martin Drugaj

Mesto Liptovský Peter

Chcem Vám poďakovať za doterajšiu prácu. Som nadmieru spokojný so systémom. Je to super. Aj teraz tie nové moduly, Vyskakovacie okná, Web kamera, Rezervácie… Paráda. Skvelé je aj ako sa projekt posúva po vizuálnej stránke ako ho stále vylepšujete. Čo ma veľmi teší je dostupnosť technickej podpory, vždy ochotne poradí s každým problémom. V neposlednom rade ma prekvapuje ochota vypočuť klientov a zapracovať rôzne pripomienky a návrhy do systému.

Juraj Jevin

Pusté Čemerné

Obec dlho hľadala dodávateľa nového obecného webu až sme narazili na projekt moderneobce.sk, ktorý sme nakoniec oslovili pre zriadenie novej stránky. Veľkým plusom projektu je, že si web obce viete jednoducho prispôsobovať vlastným požiadavkám v podstate okamžite, má jednoduchú a intuitívnu administratívu. Zverejňovanie dokumentov je skvelo vymyslené, oceňujeme tiež pridávanie nových funkcionalít pre všetkých, bez ďalších poplatkov. Tento spôsob zriedenia obecnej stránky môžeme vrelo odporúčať.

Martin Gontko

Mestský podnik služieb Žarnovica

Už dlhodobo sme uvažovali nad modernizáciou našej web našej webstránky. Vzhľadom na finančné možnosti sme však túto úlohu doteraz stále len pred nami tlačili. Projekt Moderné obce nám ponúkol možnosť, ako sa aj s našimi nie neobmedzenými finančnými prostriedkami je možné dostať veľmi rýchlo ku kvalitnému webu 21. storočia. Pozitívne hodnotíme hlavne komunikáciu a rýchlosť odozvy na naše občas aj netypické požiadavky. Aj preto sme sa rozhodli, že okrem webu budeme cez tvorcov projektu Moderné obce realizovať aj našu emailovú komunikáciu.

Terézia Zaujecová

Mesto Nitra

So systémom Moderne obce sme spokojní. Nitra prioritne tento systém využíva pre svoj turistický web www.nitra.eu. Aj preto boli viaceré funkcionality robené na  mieru a vzájomne prispôsobene. Tento systém nám zjednodušil administráciu webu a zautomatizoval viaceré pracné dopĺňané funkcie. Ďakujeme a odporúčame!

Mária Jankovičová

Obec Bellova Ves

Vau, appka je super super! Už som si ju stiahla a je perfektná! Ďakujem veľmi pekne. Veľmi chválim! čo sa týka rýchlosti, to je tiež super. Vôbec to dlho netrvalo, naopak, myslela som, že to bude dlhšie trvať… Ste super. Veľmi sa z toho teším.

Milan Kováč

Obec Neverice

S webovou stránkou sme veľmi spokojní, jednoduchá obsluha stránky a výborný prístup. Najviac ma zaujala variabilita stránky, čo všetko môžeme meniť a pridávať a výsledok je vždy výborný. Ďalším pozitívom je aj komunikácia s veľmi trpezlivým pánom Dobrotkom. Hodnotím po pol roku prevádzky ako výbornú voľbu na obecnú stránku.

Oliver Berecz

Obec Trnovec nad Váhom

S webovou stránkou obce sme spokojní, jej design je svieži, moderný a spĺňa štandardy požadované legislatívou. Administrácia je jednoduchá a prehľadná, Moderné obce rýchlo reagujú na naše návrhy a požiadavky, takže aj spolupráca a komunikácia s firmou je dobrá.

Mestá a obce ktoré používajú ModerneObce.sk

Ostatné inštitúcie ktoré používajú ModerneObce.sk