Recenzie a klienti

Prečítajte si čo o našom projekte hovoria naši klienti. V spodnej časti stránky nájdete aj zoznam našich klientov.

Milan Kováč

Obec Neverice
S webovou stránkou sme veľmi spokojní, jednoduchá obsluha stránky a výborný prístup. Najviac ma zaujala variabilita stránky, čo všetko môžeme meniť a pridávať a výsledok je vždy výborný. Ďalším pozitívom je aj komunikácia s veľmi trpezlivým pánom Dobrotkom. Hodnotím po pol roku prevádzky ako výbornú voľbu na obecnú stránku.

Oliver Berecz

Obec Trnovec nad Váhom
S webovou stránkou obce sme spokojní, jej design je svieži, moderný a spĺňa štandardy požadované legislatívou. Administrácia je jednoduchá a prehľadná, Moderné obce rýchlo reagujú na naše návrhy a požiadavky, takže aj spolupráca a komunikácia s firmou je dobrá.

Jozef Muzika

Obec Báb
Nová stránka je sviežejšia a dynamickejšia ako bola prvotná stránka obce Báb. Redakčný systém je prístupnejší a jednoduchší na pridávanie dokumentov – hlavne v sekcii zverejňovanie. Super je je prehľadné menu na úvodnej stránke a jeho možnosť vetvenia. Kolegyne sa so systémom naučili veľmi rýchlo pracovať.

Michal Mandík

Obec Dubová
Stránku moderneobce.sk sme si vybrali pre prehľadnosť ich šablóny a jednoduchosť administračného rozhrania obecnej stránky. V krátkom čase nám stránku komplet pripravili aj nad rámec dohodnutého času prenosu obsahu pôvodnej webstránky obce. Rýchla reakcia na požiadavky a naše otázky.

David Gavaľa

Obec Kalinkovo
Obec Kalinkovo dlhodobo využíva systém ModernéObce.sk a chválime naozaj veľmi jednoduché redakčné prostredie s veľmi intuitívnym ovládaním za veľmi priaznivú cenu. Odpovede na naše prípadné otázky dostávame obratom a preto tento systém naozaj všetkým odporúčame.

Marek Chorváth

Obec Blážovce
V administrácii som bol a je viac ako jednoduchá – občania už pomaly registrujú tel čísla a maily. Pridávali sme aj baner aj novinky a riešime aj podnety. Nakoľko som zatiaľ viac ako spokojný kontakt a referencie som posunul aj kolegom starostom na dnešnej porade – je možné že sa ozvú.

Bohumil Bielik

Obec Machulince
Obec Machulince je spokojná s webovou stránkou obce. Komunikácia administrátormi je na dobrej úrovni a v prípade potreby sa snažia požiadavky hneď vyriešiť.

Martin Zdychavský

Obec Krušovce
S webovou stránkou sme spokojní, ma moderný dizajn a administrácia je jednoduchá, čo uľahčuje prácu s aktualizáciou stránky.

Iveta Riedlová

Obec Prietrž
Moje otázky, požiadavky, prosby vybavené vždy promptne a k spokojnosti ?

Mária Koscelanská

Obec Lužianky
Ďakujem pekne za vyriešenie všetkých požiadaviek. Bola som milo prekvapená ako rýchlo pracujete. Obec Lužianky je veľmi spokojná s webovou stránkou obce.

Mestá a obce ktoré používajú ModerneObce.sk

Ostatné inštitúcie ktoré používajú ModerneObce.sk