Recenzie a klienti

Prečítajte si čo o našom projekte hovoria naši klienti. V spodnej časti stránky nájdete aj zoznam našich klientov.

Jana Šášiková

Obec Veľký Lapáš
Za našu obec vyslovujem vysokú spokojnosť hlavne pre jednoduchosť administrácie stránky. Od marca, kedy bola spustená nová stránka našej obce sme obdržali veľa priaznivých podnetov od občanov. Páči sa im hlavne pre farebnosť a “živosť”.

Milan Dirga

Obec Kyjov
So stránkou som zatiaľ spokojný. Celkom dobrý ohlas je aj u občanov, zveejňovanie alebo pridávanie príspevkov nie je komplikované.

Matúš Dočkalík

Obec Ludanice
Musím Vás ešte pochváliť za nové funkcie na stránke ktoré pridávate. Práve preto sme radi, že môžeme prejsť k Vám, lebo ponúkate stále nové a dobré služby…

Martina Bodnárová

Obec Hudcovce
Ďakujem za vynikajúcu spoluprácu pri tvorbe našej novej webovej stránky. Všetky moje požiadavky pri preklápaní dokumentov z pôvodnej stránky boli promptne splnené. Ohlasy na stránku sú pozitívne, pracuje sa mi s ňou veľmi dobre.

Miroslav Širuček

Obec Kozárovce
Celkový prístup moderných obcí k realizácií kvalitnej a modernej webovej stránky so skvelou správou stránky a po novom aj aplikáciou hodnotím veľmi dobre na základe vlastnej skúsenosti ale samozrejme aj z ohlasov našich občanov.

Andrea Jakubíková

Obec Krásno
Ďakujem veľmi pekne za vyriešenie všetkých požiadaviek a rýchlosť vašej práce. S webovou stránkou sme spokojní, ma moderný dizajn a administrácia je jednoduchá čo je veľmi pozitívne . Pre nás veľké zlepšenie v porovnaní s prvou stránkou obce Krásno. Systém je prístupnejší a jednoduchší na pridávanie dokumentov hlavne v sekcii zverejňovanie. Páči sa mi hlavne prehľadné menu na úvodnej stránke a so systémom sa dá naučiť veľmi rýchlo pracovať.

Dušan Eliáš

Obec Vrbovce
Dlhšiu dobu sme hľadali dodávateľa stránky, ktorá bude prehľadná, moderná a užívateľsky prístupná nie len pre občana, ale i pre obec. Som veľmi rád, že sme narazili na projekt moderné obce, ktorý nie len splnil, ale dovolím si tvrdiť, že dokonca prekročil naše očakávania. Od uvedenia nového formátu stránky obce sa zvýšila jej návštevnosť a stretli sme sa iba s pozitívnymi reakciami zo strany občanov. Ďakujeme.

Milan Kadlíček

Obec Podbranč
Webová stránka obce Podbranč potrebovala zmenu a modernizáciu, ktorú sme našli u moderných obcí. Stránka je zaujímavá a pre občana veľmi prehľadná. Od spustenia stránky sa stretávame s pozitívnymi ohlasmi. Do systému je umožnené ľahké a rýchle vkladanie nových dokumentov.

Patrik Cvengroš

Obec Hviezdoslavov
Projekt moderneobce.sk som si vybral na zaklade jednoduchosti a funkcnosti administracneho rozhrania s prijatelnou cenou aj pre nasu obec. Ak k tomu pridate skvelu technicku podporu od dodavatela, tak viem, ze som sa dobre rozhodol.

Andrej Kurimský

Obec Varadka
Moderne obce sme nasli náhodou, ale po prvej prezentácii sme si stránku obľúbili, kedže ma veľmi jednoduché užívateľské rozhranie, jednoduchú administráciu a poskytuje nám všetky funkcie a splna účely na ktoré ju potrebujeme. Taktiež veľmi promptný prístup pána Dobrotku pri akýchkoľvek ťažkostiach je obrovsky benefit.

Mestá a obce ktoré používajú ModerneObce.sk

Ostatné inštitúcie ktoré používajú ModerneObce.sk