Poďte s nami prezentovať vaše mesto alebo obec… Moderne!

Staňte sa súčasťou našej komunity spokojných klientov ktorá už zahŕňa viac ako 150 miest a obcí na Slovensku. Spolu už veľa rokov budujeme úžasne riešenie z ktorého budete profitovať nie len Vy, ale hlavne vaši občania a turisti. Používajte naše cloudové riešenie, ktoré už teraz ovláda všetko na čo si spomeniete a bude sa vyvíjať spolu s vami.

Kľúčové vlastnosti projektu ModernéObce.sk

Moderný informačný portál orientovaný na občanov

Obec alebo mesto, ktoré chce držať krok s dobou, musí mať svoju prezentáciu ktorá tiež drží krok s dobou.

Inovatívne cloudové riešenie

U nás dostávate všetky vylepšenia, opravy, nové moduly okamžite a zadarmo atď… Nikdy sa Vám nestane, že o 4 roky skončíte so 4 roky starou stránkou.

Spravujete všetko na jedno mieste

Plne prepojené riešenie s mobilnými aplikáciami, SMS a mailovými notifikáciami. Spravujte všetko na jednom mieste a maximálne jednoducho.

Jednoduchá správa obsahu stránky

Na stránke môžete meniť všetok obsah bez našej asistencie. Súčasťou našej ponuky je správa obsahu stránky ušitá presne pre potreby samospráv. Sami si môžete pridávať podstránky, novinky, udalosti, posielať SMSky, odpovedať na podnety občanov atď… Skrátka môžete upraviť všetko.

Ako bude Vaša nová webová stránka vyzerať ?

Dynamická úvodná stránka

Ktorá poskytne vaším občanom rýchly prehľad o tom, čo je nové. Úvodná stránka zobrazuje posledné novinky, udalosti kalendára, SMSky, rýchle kontakty na mesto, umožňuje občanom zaslať podnety atď… Všetko sa snaží robiť moderným spôsobom na štýl informačného portálu ako napr. Aktuality.sk.

Ukážte sa v najlepšom svetle

Nie je všetko len o aktuálnych informáciách. Máte krásne historické centrum? Množstvo pamiatok alebo proste lokalít s ktorými sa chcete pochváliť? Zostavte si na úvodnú stránku TOP10 vašeho mesta alebo obce. Je len na Vás čo sa rozhodnete propagovať. Prepojte si stránku a partnerskými obcami a mestami a zdieľajte návštevníkom. Všetko je pre Vás pripravené.

Vaša stránka, vaše fotky

Doba je moderná a rýchla, ľudia na webe čoraz menej čítajú, preto treba ich pozornosť zaujať fotografiami. Zároveň, čím viac používate vlastné fotografie, tým viac robíte svoju stránku unikátnou… Vašou. Ale nebojte sa, ak nechcete, nič nemusíte fotiť. Novinky a články môžete doplniť 100kami fotografií ktoré na vás čakajú pripravené v systéme.

Kalendár je silný nástroj

Spracujte vaše udalosti do prehľadného kalendára. Či už ide o kultúrne podujatia, alebo len zber odpadu, všetko si nájde svoje miesto. Stránka sa už potom sama postará o to, aby občanov pravidelne informovala mailom alebo push notifikáciami (ak máte mobilné appky) a vy si nemusíte robiť žiadne starosti.

Funkcie, ktoré Vás udržia v kontakte s občanmi vášho mesta

SMS Notifikácie

Na informovanie o dôležitých udalostiach je stále najvnadnejšia SMSka. Blíži sa povodeň alebo bude výpadok elektriny? Informujte všetkých občanov okamžite. Modul SMS zobrazuje tiež posledné odoslané SMS na úvodnej stránke, aby občania vedeli či sa chcú zaregistrovať do odberu.

Mailový newsletter

Systém sa sám postará o to, aby informovať občanov mailom o všetkom novom. Raz za týždeň vyskladá z vašich noviniek a kalendára pekný informačný mail a zašle ho všetkým občanom ktorí o to majú záujem. Máte na stránke dôležitú novinku? Môžete ju poslať všetkým odberateľom mailom.

Formuláre pre občanov

Na stránke je možné vygenerovať neobmedzené množstvo formulárov. Napr. pre registráciu psíka, odpočet vodomeru, alebo nahlásenie poruchy. Netrápte občanov vyplňovaním tlačív na úrade, ktoré sa dajú vyplniť rýchlo a online. Nakoniec to bude prehľadnejšie aj pre Vás.

Obsah od občanov

Máte pravidelných prispievateľov ktorí pravidelne posielajú obsah na vašu stránku? Typicky fara alebo športové kluby. Uľahčite si život a nechajte ich tento obsah posielať pomocou formulára na webe. Vám ostane len jedna úloha, schváliť čo Vám poslali.

Podnet pre starostu

Umožnite občanom posielať svoje podnety priamo z webu alebo mobilnej aplikácie a majte tieto podnety (na rozdiel od OdkazPreStarostu.sk) plne pod kontrolou. Nič sa nepublikuje bez vášho vedomia, nikto nemôže byť anonymný (pre obec) a hlavne každý vidí že sa staráte o občanov.

Mestské hlasovanie

Potrebujete rozhodnúť o nejakej otázke? Nechajte občanov hlasovať online v anketách. Ankety môžu byť nastavené ako bezpečné (kde sa vyžaduje overenie SMSko) alebo voľné, ktoré žiadne overenie nevyžadujú.

A ešte viac skvelých funkcií…

Prepojené so všetkými

Náš systém sa snažíme prepojiť so všetkými partnermi, ktorí o to majú záujem. Vieme importovať obsah z CUETu (Centrálna úradná elektronická tabuľa), vieme importovať faktúry a zmluvy zo softvérov Urbis (Made) a Remek. Vieme prepojiť elektronickú samosprávu od spoločnosti eGOV. Samozrejme máme prepojenia s Facebookom a Google atď…

Podľa vyhlášky

Komunita naších klientov je už veľká a pravidelne prechádzajú kontrolami. Vždy ak je niečo vytknuté, nasadí sa oprava ktorú automaticky dostávajú všetci klietni zadarmo a okamžite. Môžeme Vás uistiť, že už niekoľko rokov nebolo žiadnemu z naších webov nič vytknuté a za celú históriu projektov nebola udelená jediná pokuta žiadnemu z naších klientov..

Susedská burza

Dajte vaším občanom možnosť publikovať na stránke inzeráty, veľmi podobným spôsobom ako nesmrteľný Bazoš.sk. Samozrejme s jednou nespornou výhodou, vždy vedia že tovar je len niekde na skok za rohom u suseda.

Rezervačný systém

Využiteľný aj ako rezervačný systém na celoplošný screening obyvateľov, ktorý nesmierne celý proces zrýchľuje, ale aj dlhodobo ako rezervačný systém pre športoviská, haly, sály… Pre čokoľvek čo môže obec alebo mesto prenajať.

Obchod so suvenírmi

Chceli ste predávať na stránke suveníry online ale vždy to bolo príliš zložité? Máme pre vás kompletné riešenie, od výroby suvenírov, po ich predaj a expedovanie. S ničím sa netrápite, len beriete podiel z predaja a profitujete.

Zverejňovanie dokumentov

Snažíme sa vaše zákonné povinnosti maximálne zjednodušiť. Zverejňovanie je prepojené na systémy CUET, Urbis a Remek. Súbory môžete nahrávať hromadne, občania v nich môžu vyhľadávať. Môžete si vytvoriť ľubovoľne veľa kategórií, prehľadne v nich filtrovať a triediť dokumenty. Všetko podľa vašich predstáv.

Počasie v meste

Krátka predpoveď plne integrovaná do stránky, ktorá hlavne vaším turistom poradí, kedy sa vybrať na výlet do vašej lokality. Po rozbalení ponuky je k dispozícii predpoveď na 7 dní dopredu.

Dôležité odkazy

Umožňujú na úvodnú stránku vytiahnuť informácie, na ktoré chcete občanov nasmerovať a ktoré by za normálnych okolností možno zapadli v rozsiahlom hornom menu. K dispozícii je Vám viac ako 1000 ikoniek z ktorých si vyberiete aké potrebujete.

Profil starostu / primátora

Ak má starosta obce záujem, je možné na úvodnej stránke zapnúť jeho skrátený profil. Ten obsahuje meno, fotografiu, krátky príhovor a podpis starostu. Profil starostu sa po zapnutí zobrazuje v sekcii základných informácií o obci.

Vyskakovanie okná

Kritická doba si vyžaduje kritické riešenia, preto sme naším klientom počas plošného testovania na Covid 19 nasadili zdarma modul vyskakovacích okien, ktoré sa dajú využiť na kritické oznámenia výnimočných udalostí. Nemusí sa to týkať len Covidu, ale čokohokoľvek dôležitého čo chcete občanom oznámiť.

Google a Facebook prepojenia

Pre bezpečnosť našich a ochranu pre spamom využívame posledné verzie overovania od spoločnosti Google. Stránky sú tiež prepojené so sociálnou sieťou Facebook. Toto prepojenie je možné na jeden klik aktivovať alebo deaktivovať podľa požiadaviek.

Foto a Videogalérie

Netrápte sa, aj tu všetko spravíme za Vás. Fotky môžete nahrávať hromadne aj po stovkách priamo z fotoaparátu, náš systém sa o všetko postará. Bez problémov tiež vieme zobrazovať videá z Youtube.

SSL Encryption

Nebojte sa o bezpečnosť. Všetky naše stránky vrátane administrácie používajú SSL kryptovanie. Tak ako to prikazuje vyhláška.

Okamžitý preklad

Netrápte sa s prekladom do angličtiny ktorý Vám prikazuje vyhláška. Všetok obsah stránky máte okamžite preložený do 8 jazykov.